KOUBA INTERIER, s.r.o.

KOUBA INTERIER, s.r.o.

Společnost byla založena v roce 2006. Novou právní formou (spol.s.r.o.) tak pokračujeme ve službě zákazníkům, kterou jsme začali poskytovat již v roce 2002. Základní motto: široká nabídka, precizní provedení a důraz na detail.

Kvůli rostoucí poptávce jsme na konci roku 2007 rozšířili své služby též o stavební práce a rekonstrukce. Rádi bychom, aby u nás zákazník našel vše, co k zařízení nového bydlení potřebuje.

Kdo jsme?

Alena Koubová

Alena Koubová 

Ing. Alena Koubová (*1979) vystudovala obor Pozemní stavby na Stavební fakultě ČVUT. Po studiu pracovala ve společnosti Panelreko, která se specializuje na rekonstrukce panelových bytů. Odtud odešla po téměř pěti letech z pozice ředitelky společnosti na mateřskou dovolenou. V současnosti pracuje v rodinné firmě na stavebních zakázkách. Věnuje se též návrhům interiérů, ve volném čase čerpá energii ve Studiu jogy.


Martin Kouba

Martin Kouba

Zakladatel Ing. Martin Kouba (*1979) vystudoval Českou zemědělskou univerzitu, obor Dřevařské inženýrství. Od roku 2002 se zaměřil na zakázkovou výrobu nábytku. V současné době se věnuje zákazníkům a zároveň řídí společnost.


Tomáš ZimaTomáš Zima

Ing. Tomáš Zima (*1982), absolvent oboru Pozemní stavby, Stavební fakulty ČVUT v Praze, pracoval v architektonickém atelieru Cigler Marani Architects, kde se podílel na tvorbě řady významných administrativních, multifunkčních a bytových projektů. Následně spolupracoval s atelierem C.A.I.S. architekti, který navrhuje převážně bytové domy s vyšším standardem. Své zkušenosti zúročuje především při projektování, stavebních dozorech a project managementu.


 

 

Radovan DemeterRadovan Demeter

Ing. arch. Radovan Demeter (*1988) absolvent oboru Architektura a urbanismus na TU Bratislava. Zpracovává návrhy dispozičních řešení, navrhuje a vede realizaci přestaveb bytů. S invencí se též věnuje rozsáhlejším přestavbám rodinných domů.


 

 

Kancelář pro setkání klienty:

Marie Cibulkové 6, Praha 4 - Vyšehrad, tel. 774 568 220

pondělí  
8:00–17:00
úterý 8:00–17:00
středa 8:00–17:00
čtvrtek 8:00–17:00
pátek 8:00–17:00
sobota Zavřeno
neděle Zavřeno

 

Napište nám

Položky označené * jsou povinné.

 
nahoru