Moderní kuchyňské linky a kuchyně

Moderní kuchyňské linky a kuchyně

Kuchyňské linky jsou základním kamenem naší truhlářské výroby. Moderní kuchyňské linky vám navrhneme, vyrobíme a namontujeme přesně podle vašich přání a představ, prostorových i finančních možností. Součástí našeho návrhu je i vizualizace moderní kuchyně.

bílá kuchyňská linka od KOUBA INTERIERmoderní kuchyň od KOUBA INTERIER

Veškerý kuchyňský nábytek vyrábíme na zakázku, na nejmodernějším strojním vybavení. To nám umožňuje pracovat s různými technologiemi i materiály a vyrábět kuchyně přesně podle Vašich požadavků.

Jsme autorizovanými zpracovateli umělého kamene Corian, který využíváme na pracovní desky kuchyní z Corianu, na umyvadlové desky a další namáhané plochy.

Materiály a vybavení pro kuchyňské linky:

  • Lamino, vysokotlaké lamináty
  • MDF desky
  • Foliovaná dvířka
  • Lakovaná dvířka – vysoký lesk, polomat
  • Dýhovaná a masivní dvířka
  • Kvalitní kování od firem Blum, Hettich a Peka

Dodáváme a montujeme spotřebiče všech renomovaných značek například AEG, Elektrolux, Zanussi, Miele, Liebherr, Teka, atd.

Instalace nové moderní kuchyně někdy vyžaduje drobné stavební úpravy, jako je přesun vodo a elektroinstalace, obkladačské práce. Tyto práce zajišťujeme vlastními řemeslníky, kuchyňskou linku vám tedy dodáme na klíč a bez starostí.

Kuchyňská linka od nás je pokaždé originál. Nemáme tudíž katalog nebo ceník, ze kterého byste si mohli vybrat. Základní cenovou nabídku vám zpracujeme zdarma, příklad cen hotových kuchyní najdete zde.

Jídelní stůl a židle

dřevěný stůl palisandrdubový jídelní stůl v moderní kuchyni

Ať preferujete různé moderní kuchyně či materiály, součástí každé kuchyně bývá jídelní stůl se židlemi. Nejčastěji dodáváme rozkládací stoly z masivu. Na ploše stolu krásně vynikne kresba dřeva, povrch je možné ozvláštnit kartáčováním nebo voskováním.

Naše realizace kuchyní - ukázky

nahoru