Interierové dveře, posuvné dveře a schody

Interierové dveře, posuvné dveře a schody

Vyrábíme interiérové dveře a schody dle vlastního návrhu. Snažíme se, aby zapadly do celkového stylu interiéru a respektovaly požadavky zákazníka. Naše technologické vybavení nám umožňuje provést veškeré detaily na dveřích ve vysoké kvalitě a trvanlivosti.

Výroba interiérových dveří

Dveře i zárubně vyrábíme na zakázku, přizpůsobíme se tedy každému prostoru. Materiálem je většinou dýha, případně povrch dveří lakujeme. Důraz klademe na originální design interiérových dveří. Ke dveřím nabízíme mimo jiné kování od české firmy M&T, dále např. Cobra, Twin.

interiérové dveře z řazené dýhydveře - řezaná dýha

Pokud Vás podrobněji zajímá celý proces výroby dveří, můžete nahlédnout do našeho fotoseriálu na Facebooku.

Posuvné dveře

Často dodáváme též dveře posuvné nebo dveře shrnovací. Kromě klasických posuvných dveří se využívá také instalace do zdi nebo do stavebního pouzdra. Pouzdro zákazníkovi osadíme v rámci stavebních úprav.

Posuvné dveře představují elegantní řešení hlavně ve chvíli, kdy máte menší byt nebo jen chcete ušetřit místo. Ve světě se velmi rychle rozšiřuje jejich využití a u nás začínají také být oblíbené. Vybrat si můžete ze dvou výše zmíněných typů posuvných dveří a to jednak z klasických posuvných dveří umístěných na stěnu a posuvných dveří vložených do stavebního pouzdra. To sebou nese drobné stavební úpravy, na které je dobré pamatovat na počátku stavby nebo rekonstrukce.

posuvné dveřeposuvné shrnovací dveře

Pokud máte zájem o montáž posuvných dveří, kontaktujte nás! Náš tým prověřených pracovníků zvládne rychle všechny stavební práce a na závěr samozřejmě vše uklidí!

Ukázky našich realizací

nahoru