Dětský pokoj na míru

Dětský pokoj na míru

Dětský pokoj je důležitou součásti života každého dítěte. Každý z nás si jistě vzpomene na svůj dětský pokoj, na své hračky, na zázemí a útočiště, které mu dětský pokoj poskytoval. Jistě si uvědomujete, že zařizování dětského pokoje nemůžete podcenit. Negativní pocity a vzpomínky si dítě může pamatovat po zbytek života.

dětské pokoje na míru od KOUBA INTERIER

Každé dítě je od mala jedinečnou osobností. To musíme respektovat a přizpůsobit dětský pokoj na míru konkrétnímu dítěti. Čím ale začít? Na co pamatovat? Návrh dětského pokoje musí být především funkční. Děti rostou jako z vody a jejich potřeby se rychle mění. To se snažíme v naší zakázkové výrobě zohlednit. Přesto platí náš kreativní přístup a schopnost přijít s novými nápady při zařizování dětského pokoje na míru!

Realizace dětského pokoje

V moderním dětském pokoji volíme materiály s ohledem na malé uživatele, ideálně přírodní. Doporučujeme originální technologické řešení hran nábytku (nikoliv pomocí klasických nalepovacích hran), které zaručuje dlouhou životnost. Na plochy volíme kromě přírodních materiálů (dýhy, masiv) též kvalitní francouzské vysokotlaké lamináty v široké škále barev, které jsou mimořádně odolné.

dětská postel na míru

Dalším důležitým prvkem dětského pokoje je bezpečnost nábytku. Na to nezapomínáme, často volíme bezúchytkový systém, k dětským postelím montujeme dostatečné bočnice, materiály používáme zásadně zdravotně nezávadné!

Nezapomínáme ani na to, že každé dítě potřebuje svůj prostor, svůj intimní koutek, kterým může být třeba originální dětská postel s úložným prostorem nebo alespoň závěs.

Dětský pokoj na míru si vaše dítě zamiluje! Proto neváhejte a zavolejte nám na tel. 777 568 220 nebo nás nezávazně kontaktujte prostřednictvím formuláře!

Ukázky realizace dětských pokojů

nahoru