Dřevěné masivní postele a ložnice

Dřevěné masivní postele a ložnice

Víte, že v posteli strávíme až třetinu svého života? Proč si tedy nedopřát komfort a styl, který vám bude vyhovovat. Postel si rozhodně zaslouží dostatek pozornosti, aby splnila veškeré vaše nároky na kvalitní spánek!

Dřevěné postele z masivu

Vyrábíme především dřevěné postele a ložnice z masivu. Z důvodu trvanlivosti a krásného vzhledu doporučujeme pro výrobu postelí pro dospělé masivní dřevo, které je vhodným přírodním materiálem a je dostatečně pevné. Do dětských pokojů se dřevěná konstrukce postele často obkládá barevným laminátem.

dřevěné masivní postele - dub mořenýložnice z masivu - detail - dub, javor

Z dřevin pro výrobu postele obvykle volíme jasan, dub, buk, přírodní nebo mořené. Oblíbené exotické dřevo (merbau, americký ořech, mahagon, teak, apod.) spíše dýhujeme na masivní konstrukci, a to zejména z důvodu ceny. Dřevo upravujeme voskováním (přírodní materiál) a rozměry postele uzpůsobíme přímo konkrétnímu uživateli.

Nezávazná poptávka

Sklopné postele

Do menších prostor nebo pro příležitostné spaní se hodí sklopné postele. Do těchto postelí používáme stejné rošty jako do klasických postelí. Spaní na nich je tudíž plnohodnotné a s rozkládacím gaučem se většinou nedá srovnat. Sklopná postel může být skryta za posuvnými nebo otevíracími dveřmi. Trendem poslední doby je sklopné lůžko kombinované s pracovním místem či sedačkou.

sklopná postel ve skřínisklopná postel rozložená

Matrace do postele

V nabídce máme též kvalitní polyuretanové nebo latexové matrace, které se dobře přizpůsobí lidskému tělu. Potah matrace může obsahovat mikrokapsle s enzymy Aloe Vera nebo s obsahem iontů stříbra. Takto upravené matrace eliminují nadměrné pocení, mají antibakteriální účinky a jsou vhodné i pro alergiky. Typ a tvrdost matrace volíme podle hmotnosti člověka.

Ložnice na míru

Pokud patříte mezi zákazníky, kteří hledají kvalitní dřevěné postele z masivu nebo atypické sklopné postele, kontaktujte nás!

Nesoustředíme se pouze na výrobu dřevěných postelí, ale do ložnice navrhujeme a dodáváme též vhodné noční stolky, systém osvětlení postele a šatní skříně.

Ukázky našich postelí - z masivu, sklopné

spací kout

spací kout

postel z masivu

postel z masivu

dub mořený

dub mořený

sklopná postel

sklopná postel

postel ořech

postel ořech

postel buk - detail

postel buk - detail

sklopná postel

sklopná postel

postel olše

postel olše

nahoru