Návrhy obývacích pokojů a nábytku

Návrhy obývacích pokojů a nábytku

Obývací pokoj by měl především odpovídat vašim potřebám a vkusu. Někdo preferuje minimalistický interiér vybavený jednotlivými kusy nábytku, někomu se hodí obývací stěna. Proto respektujeme požadavky a veškerý nábytek pro vás navrhneme a vyrobíme na míru.

obývací pokoj v novostavbě návrhy a realizace obývacího pokoje

Nábytek v obývacím pokoji

Neuspokojuje vás běžný sektorový nábytek? Chcete, aby nábytek v obývacím pokoji odpovídal vašim potřebám a vkusu? Navrhneme vám originální obývací stěny, konferenční stolky a skříně, které zlepší úroveň vašeho bydlení po funkční i estetické stránce!

výrobě obývacího nábytku, televizních a konferenčních stolků používáme přírodní materiály, jako je masivní dřevo nebo dýha. Uplatňujeme klasické dřeviny jako buk, dub nebo olše. Dále vyrábíme na zakázku nábytek a skříně z lamina nebo laminátu, důraz klademe na precizní zakončení hran a spojů.

Pokud si potrpíte na exkluzivní materiály, použijeme k výrobě obytné stěny, knihovny neb konferenčního stolku exotické dřevo jako je wengé, palisandr nebo oliva. Exotické dřevo má jedinečnou kresbu, strukturu a barvu. Takový nábytek bude ozdobou obývacího pokoje! Podívejte se třeba na obývací pokoj wengé. A jak by se vám líbil televizní a konferenční stolek z černého dubu?

Uspořádání nábytku

Při zařizování obývacího pokoje je důležité si rozmyslet, kam veškerý nábytek umístíme. Nesmíme se soustředit jen na estetickou hodnotu, ale musíme také dbát na to, aby prostor neztratil svoji funkčnost, aby se bez problému dalo procházet obývacím pokojem, aby nábytek nepřekážel při úklidu, třeba při čištění oken a aby nebyl omezen přístup k úložným prostorám v místnosti.

Osvětlení v obývacím pokoji

Opomíjet nesmíme ani výběr vhodného osvětlení obývacího pokoje. Většinou již nestačí pouze jedno centrální svítidlo. Pokud chceme navodit v obývacím pokoji příjemnou intimní atmosféru, je vhodnější využít více menších zdrojů světla. Při dlouhých zimních večerech, usazeni do křesla s oblíbenou knihou nebo při odpolední kávě, využijeme stolní nebo nástěnné lampy. Správné osvětlení v kombinaci s barevným řešením interiéru pomůže zdůraznit rysy a tvary na míru vyrobeného nábytku.

obývací pokoj

Nabízíme vám profesionální návrhy interiérů obývacích pokojů. Nezávazně nás kontaktujte!

nahoru