Reference od klientů

Reference od klientů

Částečná rekonstrukce panelového bytu 3+1

Firma Kouba Interiér nám prováděla rekonstrukci panelového bytu 3+1. Hledali jsme firmu, která zabezpečí nejen kompletní rekonstrukci bytu, ale i výrobu skříní na míru, jelikož jsme si byli vědomi toho, že v bytě je nutno využit každý centimetr...

Firma Kouba interiér nám prováděla částečnou rekonstrukci panelového bytu 3+1, která zahrnovala stavební úpravy: výměnu elektrických rozvodů v celém bytě, bourání příček, nové bytové jádro, výměnu podlah, zárubní, dveří, štukování stěn, malování apod., a také výrobu nábytku: vestavěných skříní.

Hledali jsem firmu, která zabezpečí nejen kompletní rekonstrukci bytu, ale i výrobu skříní na míru, jelikož jsme si byli vědomi toho, že v bytě je nutno využit každý centimetr. Firmu jsme si vybrali na základě referencí a fotek z jichž provedených rekonstrukcí.

Jednání a příprava pokaždé probíhala ve velice příjemné atmosféře, a to i v případech, kdy bylo nezbytné najít přijatelný kompromis. Firma během příprav a vizualizace nabízela různé varianty, upozorňovala na případná nevhodná řešení a doporučovala vhodná provedení. Nicméně plně respektovala naše přání. Držela se předem dohodnuté cenové nabídky. Samotná rekonstrukce probíhala dle plánu, bez nějakých větších komplikací. Případné drobné problémy byly bez otálení řešeny, k naší spokojenosti. Rekonstrukce byla prováděna zkušenými řemeslníky (zejména zedníci, elektrikáři…), byla prováděna dle vizualizace a nákresu. K spokojnosti našich sousedů byl pravidelně prováděn úklid společných prostor.

Nábytek vyrobený na míru splnil naše požadavky. Zvláště skříň na pračku a sušičku s úložnými prostory předčila naše očekávání. S výslednou rekonstrukcí bytu jsme velice spokojeni, a to i díky nápadům architektky a zvolením vhodnějších řešení, na která jsme po doporučení během jednání přistoupili.

Z naší strany je maximální spokojenost, jak s návrhem, vizualizací, tak i s provedením samotných stavebních prací. Firmu Kouba Interiér s.r.o. můžeme vřele doporučit.

Marika, Praha 10

Fotogalerie

nahoru