Reference od klientů

Reference od klientů

Kompletní rekonstrukce bytu

S manželkou jsme kvůli rodinné situaci potřebovali vyřešit rekonstrukci panelového 4kk v původním stavu v průběhu roku 2020 (85 m2; 35 let starý byt s původní kuchyní, dvě umakartová jádra, původní lino atp.). Oslovili jsme několik firem, ale z žádné jsme neměli úplně dobrý proklientský pocit.....

S manželkou jsme kvůli rodinné situaci potřebovali vyřešit rekonstrukci panelového 4kk v původním stavu v průběhu roku 2020 (85 m2; 35 let starý byt s původní kuchyní, dvě umakartová jádra, původní lino atp.). Oslovili jsme několik firem, ale z žádné jsme neměli úplně dobrý proklientský pocit – připadali jsme si jako houska na krámě.

Někdy v dubnu jsem naslepo oslovil i Kouba interier a velmi mile mě překvapila okamžitá a konstruktivní odpověď majitelky Ing. Koubové, která nás svěřila Ing. Marešové. Paní Marešová nám vypracovala několik dispozičních variant a velmi se ženou oceňujeme to, že se nebála rozbít naše (dost omezené) představy toho, jak byt může vypadat.

Čtvrt roku po předání díla ještě stále doceňujeme její smysl pro detaily a to, že se nebála nám rozmluvit nebo poupravit některé naše představy a vždycky v první řadě zjišťovala, co přesně má daný prostor splňovat a v čem se budeme cítit dobře. Kdyby nám bývala všechno prostě odkývala, funkčnost bytu by teď byla poloviční. Rekonstrukce trvala tři měsíce (září-listopad 2020), což vzhledem ke covidové situaci a vypadávání řemeslníků považuji za skvělý výsledek.

Velmi oceňuji především transparentní komunikaci a okamžité řešení problémů – pár trablů se na stavbě samozřejmě vyskytlo, ale když mi v jedenáct v noci volá majitelka firmy (!!!), že tedy osobně jede zkontrolovat situaci, tak z toho prostě máte dobrý pocit, že to má firma pevně ve svých rukou. Totéž komunikace se sousedy v paneláku – všechno si vyřešila firma. Řemeslníci, které jsem na bytě měl možnost zastihnout, byli všechno lidi, se kterými se dalo skvěle domluvit, což taky zvýší důvěru ve výsledek – a že kvůli covidu k nám na dodělávky docházeli ještě dva měsíce po předávce. Počítal jsem s tím, že dokončovací práce nebudou mít po předávce prioritu, ale naprosto s ničím nebyl problém.

A jako bonus – konkrétně v našem případě činily odsouhlasené stavební vícenáklady pouhé 3% schváleného rozpočtu, takže z našeho pohledu byly jak plánovací, tak exekuční práce naprosto profesionální.

Firmu vřele doporučujeme a Ing. Veroniku Marešovou bychom si přizvali na jakoukoliv další podobnou akci.

Dr. Lhotský, Dr. Lhotská 

nahoru