Reference od klientů

Reference od klientů

P+H, Praha

"Studio Kouba Interier vystihuje profesionalita, preciznost a snaha maximálně vyjít vstříc představám a vkusu zákazníka. Při rekonstrukci bytu jsme se nesetkali s jediným zádrhelem, který by Koubovi neuměli vyřešit k naší spokojenosti.  Stavba byla realizována včas a celé řešení (dispozice, nábytek,  materiály) je nápadité a zároveň funkční. Manželé Koubovi nám splnili sen o krásném bydlení a do budoucna víme, na koho se obrátit."

Provedli jsme kompletní renovaci bytu, včetně dodávky kuchyňské linky a vestavěných skříní. Velmi přijemná spolupráce se zákazníky, kteří se nebáli experimenovat.

Panelový byt získal zcela novou podobu díky změně dispozice, kdy se koupelna přesunula na místo bývalé kuchyně. Koupelna s oknem je neobvyklá, ale velmi příjemná. Barevně jsme se na přání zákazníky drželi v kombinaci bílé, šedé a fialové. V obývacím pokoji je jedna stěna očištěna na původní betonový panel, což působí zajímavě v kombinaci s fialovou stěnou. Byt propojuje jednotná podlahová krytina - lepený vinyl.

nahoru