Reference od klientů

Reference od klientů

Rekonstrukce přízemí v rodinném domě

Tentokrát jsme se věnovali rekonstrukci přízemí dvougeneračního rodinného domu. Manželé si chtěli upravit přízemní byt na pohodlné bydlení a patro přenechat dceři. Výrazně jsme upravili dspozici a celý interiér předělali do přírodních světlých barev.

Hodnocení klientky:

Přestože celé zrekonstruované přízemí již nějakou dobu používáme a dalo by se říct, že máme všechno okoukané, tak tomu tak není. Tím, že jsme v domě po celou několika měsíční rekonstrukci žili, tak si moc dobře uvědomuji kolik práce a úsilí to všechno stálo.

Dneska už jenom rádi vzpomínáme na partičku řemeslníků pod vedením absolutně multifunkčního profesionála, kteří nám nejdříve úplně rozbili byt, udělali neuvěřitelný nepořádek a pak den po dni postupně uváděli dílo k dokonalosti. 

Stejně tak musím ocenit profesionální přístup architektů, kteří mě dokázali vést správným směrem a přesvědčit tam, kde jsem váhala.

Všichni ti co se podíleli na návrzích, výrobě i montáži nábytku si zaslouží velkou poklonu a dík, protože odvedli naprosto skvělou práci. 

Když jsem nyní viděla všechny ty fotky, tak jsem si říkala, že právě takový byt bych si moc přála mít, kdybych ho už dneska neměla.“

 

Více o celé rekonstrukci

nahoru