Reference od klientů

Reference od klientů

T.a Z.K. - Praha 4

"Stáli jsme před úkolem během několika měsíců od základu zrekonstruovat panelový byt 4+1 a naše představy o výsledné podobě bytu byly pouze rámcové. Zaujaly nás fotografie interiérů realizovaných Koubovými na IDnes-u a nabídka služeb a přístup ke klinetovi patrný z jejich webu nás přesvědčil o tom, že s nimi zkusíme vstoupit do jednání. A byl to šťasný nápad, přesně to co slibují na svých stránkách do detailu splnili, byli trpěliví, vstřícní, tvořiví a spolehliví, prostě profesionální v tom nejlepším slova smyslu. Orientace na dokonalost provedení detailu jak stavebního tak truhlářského díla a doplňku u nich rozhodně není frází. Bydlíme díky nim v krásném a přitom pro život přátelském bytě. Děkujeme!"

Realizovali jsme kompletní rekonstrukci interiéru panelového bytu. Dispozičně jsme byt příliš neměnili, pouze došlo k propojení kuchnyně s obývacím pokojem. Nevyhovující umakartové jádro jsme vyzdili.

Kromě veškerých instalací jsme provedli nové povrchy stěn, podlahy. Dodali jsme kuchyňskou linku s corianovou deskou, vybavení chodby a dýhované dveře vlastní výroby.

nahoru