Reference od klientů

Reference od klientů

Tyrkysový byt, Praha

Dostali jsme opravdu krásný dopis od majitelů bytu.

Vše začalo nutností přizpůsobit kuchyň (respektive kuchyňský kout) k potřebě rodiny s dvěma malými dětmi… (protože jsem konečně začala vařit :-) ).

Kontaktovala jsem pomocí formuláře společnost Kouba interiér. Firma mě již delší dobu inspirovala rekonstrukcemi, které jsem viděla na různých internetových stránkách. 

Na přelomu února/března 2016 začala naše spolupráce. Z původní rekonstrukce kuchyně se náhle stala rekonstrukce půlky bytu (kuchyň, obývák, chodba, koupelna a WC), ale ničeho nelitujeme. Náš byt jsme kupovali již po jedné rekonstrukci, ale pro rodinu s dětmi byl svými úpravami nevyhovující. Na což jsme přišli, až když jsme měli děti :-).

Pak přišlo období návrhů VŠEHO… Díky panu architektovi (děkujeme Rado :-)) se naše plány měnily v reálné návrhy.  Pan architekt naši kreativitu vždy usměrnil a nakonec to dopadlo ke spokojenosti všech :-).

Dalším obdobím byly mé bezesné noci. Představa stěhování na 2-3 měsíce s dvěma malými dětmi mě děsila, ale nakonec jsme to s pomocí rodičů zvládli.

Užili jsme si prázdniny převážně mimo Prahu. Komunikace se společností Kouba interiér probíhala neustále. Občasná odlišnost od návrhu byla řešena za pochodu a vždy s naším souhlasem.

Předání bytu proběhlo v termínu :-).

Menší nedodělky, které neměly vliv na užívání bytu, byly řešeny v nebližším možném termínu. Vždy přišli ochotní pánové a vše dodělali dle našeho přání.

Ještě jednou děkujeme panu arch. Demeterovi, manželům Koubovým a všem ostatním, co se podíleli na přeměně našeho bytu v „TYRKYSOVÉ BYDLENÍČKO ;-)

Kouba interiér můžeme jen doporučit.

Manželé D. ,Praha

nahoru