Reference od klientů

Reference od klientů

J.M. - Praha 10

"Firmu Kouba - Interier jsem si vybral na základě doporučení a kladných referencí, a této volby opravdu nelituji. Kvalitu stavebních a truhlářských prací mohu pouze chválit. Kvalita, flexibilita, přístup k potřebám zákazníka nejsou jen otřepané fráze.
Oceňuji praktickou kuchyň, která má vyklápěcí úložné prostory v horních částech. Perfektní byl výběr dekoru podlahy, provedení koupelny a to jak litého umyvadla, tak nápad s velkých sprchovým koutem, skvělá je skříň a provedení posuvných dveří.

Co jsem nejvíce ocenil byl přístup. Tuto firmu mohu jen vřele doporučit."

J.M., Praha 10

Kompletní rekonstrukce garsonky, dodávka kuchyní a vestavěných skříní.

Mladý muž požadoval rekonstrukci na klíč od jedné firmy, aby se vyhnul vzájemné koordinaci profesí. Měl stanovený rozpočet, do kterého se potřeboval vejít. Z počátku jsme pracovali na návrhu vhodného dispozičního řešení, protože v malém bytě se opravdu každý centimetr počítá. Nakonec jsme přesunuli kuchyň na druhou stranu bytu a odpad z ní čerpali domácím čerpadlem.
Byt jsme sjednotili podlahovou krytinou (vinylová podlaha), která je použita též v koupelně. Realizovali jsme dveře do pouzdra, které v malém bytě ušetří místo. Barvy jsme volili neutrální, aby prostor odlehčily.
Specialitou je rozkládací konferenční stolek, který může sloužit též jako pracovní nebo jídelní stůl pro 4 osoby.

Máte zájem o rekonstrukci garsonky? Nezávazně nás kontaktujte!

nahoru