Rekonstrukce bytu 3+1 v němž už nebydlí děti

Rekonstrukce bytu 3+1 v němž už nebydlí děti

Rekonstrukce bytu 3+1 v němž už nebydlí děti

Děti se odstěhovaly pryč a byt, který léta sloužil celé rodině, nebyl už zcela vyhovující. Manželé, kteří nás k rekonstrukci bytu přizvali, se rozhodli pro radikální řez. 

Pustili jsme se tedy do kompletní rekonstrukce včetně návrhu nábytku na míru. Návrhů, jak přistupovat ke kompletní rekonstrukci bytu bylo hned několik, byt o dispozici 3+1 je totiž velice variabilní. Nakonec se dispozičně byt změnil pouze tím, že jsme propojili obývací místnost s kuchyní.

Nová tvář kuchyně

Kuchyňská linka dostala novou tvář, nová dispozice kuchyně je po našem zásahu řešena do tvaru písmene U. Kuchyň je unikátní tím, že pracovní plocha je umístěna pod oknem, tím nabízí majitelům krásný výhled i při vaření. Kousek od kuchyňské linky, kterou jsme navrhli v kombinaci bílé a krémové barvy a dřevodekoru, se nachází prostorný jídelní stůl.

Jídelna plynule navazuje na obývací pokoj, jemuž dominuje sedací souprava s knihovnou a místem pro televizor. V obývacím pokoji byly použity posuvné dveře do pouzdra, které šetří místo.

Rekonstrukce kuchyně do U Obývací místnost spojená s jídelnou

Jednotná podlaha v dekoru dřeva

Pro celý byt byla navrhnuta jednotná vinylová podlaha v dekoru dřeva. Před položením podlahové krytiny bylo nutné vyrovnat plochu podlahy celého bytu nivelační stěrkou. Koupelnu zjemnil krémový obklad s dekorativními proužky na vaně. Za vanou najdete po proměně vyzděnou praktickou odkládací poličku. Umyvadlová deska je z bílého Corianu.

Jemné tóny koupelny s vanou Rekonstrukce WC

Interiér v neutrálních přírodních odstínech

Celý interiér bytu jsme navrhli v neutrálních přírodních odstínech. Při výběru nábytku jsme sáhli po vysokotlakých laminátech, které jsou velice odolné. Do chodby a ložnice jsme zvolili jasanové dřevo. Při rekonstrukci bytu jsme mysleli také na logickou dispozici, trvanlivost materiálů a snadnou údržbu, která počítá s návštěvami dětí majitelů i s vnoučaty.

Nezávazná poptávka
nahoru