Průběh rekonstrukce bytu

Průběh rekonstrukce bytu

Rekonstrukce garsonky

V této rekonstrukci jsme přestavovali celou garsonku. Podívejte se, jak se nám to podařilo. Líbí se vám výsledné řešení?

Rekonstruovali jsme: celou garsoniéru

Doba trvání: 6 týdnů

Samotný průběh rekonstrukce

Jak můžete vidět na úvodních fotkách této fotogalerie, původní vybavení bytu již bylo opravdu dosti zastaralé a před námi byla pořádná spousta práce.

Po vyklizení bytu a demolici některých příček přišly na řadu rozvody elektřiny a vody. Následovaly stavební úpravy jako vsazení pouzdra pro posuvné dveře, založení nových příček a vyrovnání stěn. Vyštukování pokoje byla jedna z posledních činností ve fázi hrubé připravy bytu. Poté už jsme pomalu mohli začít garsonce dávat novou podobu.

Do koupelny jsme začali instalovat obklady a poté i vinylovou podlahu. Následovalo osazení umyvadla a WC. Jak se vám toto řešení líbí?

V kuchyni a obývacím pokoji se náš tým zkušených pracovníků po štukování pustil do pokládky podlahy. Následně jsme již mohli instalovat nábytek. Na fotkách můžete vidět několik momentek z průběhu instalace kuchyně, především jsme se snažili co nejefektivněji využít místa k vytvoření mnoha úložných prostor.

Závěrečná část fotografií již ukazuje hotovou přestavbu. V obývacím pokoji jsme na přání zákazníka vyrobili stůl se speciálním rozkládacím mechanismem. Díky tomu se z malého a nízkého konferenčního stolku stane klasický stůl 60 x 120 cm, obvyklé výšky.

Fotografický průběh

(Do fotogalerie se dostanete kliknutím na následující obrázky)

Před Po

Celkový pohled na garsoniéruPůvodní kuchyně

nahoru