Dětská postel a nábytek do dětského pokoje

Dětská postel a nábytek do dětského pokoje

Dětská postel pro dítě neznamená jen místo, kde se vyspí. Je pro něho místem, kde se cítí bezpečně, kde si hraje, prohlíží si první knížky nebo vyhlíží rodiče, kteří mu přišli popřát dobrou noc. K dětské posteli si dítě velice rychle získá osobní vztah. Je to místo, které je jeho a ve kterém je mu dobře.

dětská postel a nábytek do dětského pokojedětský pokoj

Proto je nám výroba dětských postelí velice blízká. Výroba nábytku a postelí do dětských pokojů na zakázku je pro nás výzvou. Snažíme se přijít s originálním a nápaditým designem, který milují jak děti, tak jejich rodiče. Dětská postel by však neměla být jen hezká. Musí být především bezpečná, pohodlná a zdravotně nezávadná. Tyto aspekty zohledníme při výrobě, proto dětské postele dodáváme jako celek, včetně roštu, matrace a doplňků.

Dětská postel s úložným prostorem

Mezi zákazníky je velice oblíbená dětská postel s úložným prostorem. Nabízí totiž dostatek odkládacích ploch na hračky, knížky nebo sezónní oblečení. K bezpečnosti dětské postele dále přispívají měkké zábrany a kvalitní přírodní materiály. Kvalitní dětskou postel s úložným prostorem si vaše dítě zamiluje!

dětská postel s úložným prostorem

Jelikož vyrábíme nábytek a dětské postele na zakázku, odvíjí se cena od konkrétního rozsahu zakázky, volby materiálů, vybavení, doplňků, atd. Víme, že dětské postele a nábytek jsou velmi namáhané. Proto dbáme na to, aby vše bylo kvalitní a mimořádně trvanlivé! Jestliže chcete, aby vaše dítě mělo krásnou a praktickou dětskou postel, nezávazně nás kontaktujte!

dětská postel s úložným prostorem

nahoru