Výroba nábytku na zakázku

Výroba nábytku na zakázku

Do této kategorie patří například koupelnový nábytek, předsíně, pracovny, vybavení komor a šaten nebo vybavení kanceláří či restaurací. Specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku!

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek doporučujeme realizovat z odolných materiálů vhodných do mokrého prostředí, byť je to mírně dražší. Mezi takové materiály patří umělý kámen (corian, bienstone), lakovaná MDF deska (doporučujeme více vrstev kvalitního laku), případně silnější a kvalitní lamináty doplněné speciálně konstruovanou hranou.

koupelnový nábytekkoupelnový nábytek na míru

I přírodní dýha se hodí, ovšem též kvalitně zalakovaná. Často vyrábíme koupelnové skříňky zapuštěné do niky tak, že v rovině obkladu je zrcadlo. Skříňka tak neruší celkový dojem z koupelny.

Nábytek do pracovny

Pokud chce zákazník originální nábytek do pracovny nebo kancelářský nábytek, zjišťujeme, k jakému účelu bude prostor sloužit a jak bude využíván. Zaměřujeme se na individuální zpracování kancelářského nábytku!

kancelářský nábytekoriginální pracovna na míru

Nábytek do předsíně

V předsíni či chodbě realizujeme botníky, věšáky, vestavěné skříně a další nábytek do předsíně. Většinou jsme omezeni malým prostorem a je tedy třeba vybavení dobře rozvrhnout. Doporučujeme zamyslet se zcela konkrétně nad tím, co do skříní budeme ukládat a případně věci změřit. Materiály volíme opět odolnější.

Naše výroba je zakázková, vyrobíme proto cokoliv!

koupelnová skříňka s umyvadlem na desce

koupelnová skříňka s umyvadlem na desce

nahoru